Radijo stotis   -   MAŽEIKIŲ AIDAS

Mažeikiuose PIRMAS
 

APIE MUS

Radijo stotis  „Mažeikių Aidas“ (MA) - pirmoji regioninė radijo stotis Mažeikiuose. Susikūrusi 1996-ais metais, per trumpą laiką tapo labai populiaria tarp gyventojų. Daugeliui jų tai ne tik informacijos šaltinis, bet ir draugas, patarėjas ar net šeimos narys.

50-ties kilometrų spinduliu, 100, 4 MHz bangų ruože girdimą radijo programą sudaro įvairioms amžiaus, išsilavinimo ir interesų grupėms skirtos laidos. Kas valandą klausytojams yra pateikiamos operatyvios naujienos iš regiono, o taip pat Lietuvos bei viso pasaulio. Kuriamas laidas klausytojai ne tik klauso ir vertina, bet ir labai aktyviai dalyvauja jų kūrime. Nelieka pamiršti ir išrankesnio muzikinio skonio klausytojai.

Džiaugiamės, kad šiandien mūsų klausosi jau antroji užaugusių klausytojų karta.

Sociologiniai tyrimai rodo, kad Mažeikių aidas - klausomiausia regioninė stotis ne tik Mažeikiuose, bet ir visoje Telšių apskrityje.

O internetu mūsų klausosi ne tik lietuvių bendruomenės AIRIJOJE, Anglijoje ir Norvegijoje, bet ir Australijoje ir Amerikoje.

http://maidas.kli.lt:8000/admin.mp3


Darbuotojai

Audra ir Laurynas - tai Mažeikių aido senbuviai, kurie su Jumis sveikinasi ryte, rengia žinias ir parenka muziką, lydinčia Jus visą dieną.